Beste ouder,
Op maandag 13 januari 2025 voeren de vakbonden samen actie. Ze komen op straat tegen
de gelekte plannen om te besparen op de pensioenen. Ook de onderwijsvakbond COV sluit zich bij deze actie aan.
Welk effect heeft deze actie op onze ARK-werking:
ONDERBOUW (kleuterschool)
Omdat we die dag met veel minder collega’s zijn dan anders, zullen de lesactiviteiten die dag
helaas niet doorgaan.
Samen met het schoolbestuur beslisten we om die reden de kleuterschool te sluiten. Alle leerplichtige kleuters zijn door deze maatregel gewettigd afwezig die dag.
We willen je vragen om zelf opvang te voorzien voor je kind(eren). We begrijpen dat dit niet voor iedereen haalbaar is en bieden daarom noodopvang aan voor wie hier gebruik van moet maken.
Gelieve ons uiterlijk vrijdagochtend (9u) te laten weten of je kleuter naar school komt, zo kunnen we inschatten of we de noodopvang op een vlotte manier kunnen organiseren met voldoende medewerkers. De noodopvang zal doorgaan in ARK 1
Graag inschrijven via deze link.
MIDDENBOUW/BOVENBOUW (lagere school)
Voor de lagere school verwachten we echter een zeer beperkte impact.
De lessen voor de leerlingen gaan die dag zo veel mogelijk door, maar er kunnen hier en
daar kleine aanpassingen zijn in het dagprogramma. We doen ons uiterste best om ervoor te zorgen dat je kind hiervan zo min mogelijk hinder ondervindt.
Voor- en naschoolse opvang verloopt zoals anders uitgezonderd de kleuters worden na schooltijd opgehaald in Ark 1.
We respecteren de keuze van onze collega’s om deel te nemen aan de staking en vragen ook begrip voor de bredere uitdagingen in het onderwijs die hieraan gekoppeld zijn.
Tegelijkertijd beseffen we goed dat deze situatie van elke ouder extra organisatie vraagt, en we waarderen deze flexibiliteit.
Samen proberen we dit op een warme en respectvolle manier op te vangen.
Warme groet,
Ark123
9 januari 2025